Vzdělání a řemeslo v Českých Budějovicích

4.10. 2022252x

Největší třídenní přehlídka středních škol, učilišť a vysokých škol v jižních Čechách.

Pomoc orientovat se v nabídce středních škol, středního odborného vzdělávání, učňovské školství a vysokých škol najdou žáci osmých a devátých tříd na 27. ročníku výstavy VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO. 

Expozice škol nejen z Jihočeského kraje najdou návštěvníci v pavilonu T1 a v Národním pavilonu Z,  některé školy pravidelně vystavují společně s významnými zaměstnavateli z regionu, se kterými dlouhodobě spolupracují. Výhodou je, že studenti tak mají možnost díky studiu získat praxi, ale i pracovní uplatnění po ukončení školy. V ostatních pavilonech probíhají na dvě desítky studentských soutěží, některé i celostátního charakteru.

Oblíbená výstava probíhá v pavilonech T1, T2, E5, v novém Národním pavilonu Z, a na přilehlých venkovních plochách. 

Stejně jako v minulých letech i letos je vstup ZDARMA.

V Národním pavilonu Z  jsou zastoupeny školy a firmy z oborů lesnictví, potravinářství, veteriny a rybářství,  na pódiu probíhá doprovodný program (módní přehlídky, barmanská umění, ukázky líčení, atd.). 

  • Vyberte rubriku aktualit:
  • Nejnovější příspěvky
  • Archivy