Úspěšný Pohár rozhlasu

10.5. 2024179x

V pondělí 6. 5. 2024 proběhlo na píseckém lehkoatletickém stadionu okresní kolo Poháru rozhlasu. Závodníci soutěžili v několika atletických disciplínách: běh na 60 m, běh na 600, 800, 1000, 1500 m, skok vysoký, skok daleký, hod míčkem, vrh koulí, štafeta 4 krát 60 m. Ve velké konkurenci škol z celého okresu vybojovala naše škola hned tři první místa.

Družstvo mladších žáků reprezentovali:

Sobek Matyáš, Špeta Radim, Šatava Kryštof, Pavlíček Kvido, Tichava Matyáš, Houdek František, Víta Tadeáš, Novotný Štěpán, Valentík Jakub

Družstvo mladších žákyň reprezentovaly:

Čížková Julie, Moravcová Karolína, Krasnokutská Anna, Lichá Klára, Beranová Sára, Školaudyová Barbora, Gornická Anna, Sicher Anissa, Pšeničková Anna

Družstvo starších žákyň reprezentovaly:

Tíková Andrea, Witkowská Edita, Hanzalová Monika, Velická Sofie, Tomanová Barbora, Mazánková Laura, Stará Anna, Famfulová Kristýna, Říhová Karolína, Rodová Markéta

Všechna tři družstva vyhrála s poměrně velkým bodovým náskokem, a postoupila tak do krajského kola, které proběhne 22. 5. v Táboře.