Sportovní den na ZŠ T. ŠOBRA

13.12. 2023241x

V úterý 12. 12. 2023 pořádala Základní škola Tomáše Šobra rozlučkový sportovní den, kdy se loučili s jejich tělocvičnou – naše škola na této akci nechyběla. První stupeň dal dohromady tým 10 žáků, kdy každý ročník měl 2 zástupce –  byli to: Elena Hrušková, Adam Schwarz, Lukáš Koutník, Michal Pešek, Ludmila Prokopová, Filip Holan, Lukáš Nguyen, Maxmilián Pavlíček, Veronika Holanová a Matěj Lískovec. Na programu byly retro aktivity – například hod na cíl, slalom se lžičkou, skákání v pytli, ale třeba i práce s florbalkou nebo střelba na branku.

I přes to, že celou akcí se neslo heslo „Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se,“ tak se vzájemnou pomocí a týmovým duchem jsme dosáhli na krásné 1. místo. Zúčastnění si celou akci společně užili.

Mgr. Nikola Hřebíčková

  • Vyberte rubriku aktualit:
  • Nejnovější příspěvky
  • Archivy