Šest ocenění – úspěch v celostátní literární soutěži Zlatá tužka

21.4. 2023 (Aktualizováno: 24.4. 2023)177x

Hned pět žákyň a jeden žák naší školy získali ocenění ve 28. ročníku celostátní literární soutěže Zlatá tužka. V kategorii A na téma Veršování se na 1. místě umístila Veronika Zadražilová, 2. místo obsadil Pablo Josef Sicher, oba ze 7. A. Justýna Karfíková ze 7. A a Jana Kvasničková ze 7. D vybojovaly se svými básničkami čestné uznání. 

Julie Kudějová ze 7. A napsala hezký příběh o Krakonošovi a získala za něj Cenu Redakce měsíčníku Krkonoše – Jizerské hory. V kategorii B na téma Příběh oslnil odbornou porotu se svým příběhem s názvem Jirka, pravdomluvný politik Jakub Veselý z 8. A. 

Všem nadějným spisovatelům gratulujeme a přejeme jim hodně dalších literárních nápadů. 

Výsledky XXVIII. ročníku celostátní literární soutěže Zlatá tužka

  • Vyberte rubriku aktualit:
  • Nejnovější příspěvky
  • Archivy