Pyžamová party ve školní družině

29.1. 2023 (Aktualizováno: 5.3. 2023)199x

V pátek 27. ledna pořádala školní družina v aule školy velkou Pyžamovou party. Po obědě se zde sešlo více než 150 našich žáků oblečených v pestrá a veselá pyžama, noční košile a jiné spací úbory, aby si zde společně zatančili a poměřili své síly v několika zábavných soutěžích. Ty se týkaly večerních rituálů spojených se spaním, pravidelných ranních činností každého malého školáka a na účastníky čekal také test ze znalostí klasických českých večerníčků. Na závěr naší Pyžamové party byli zvoleni její král a královna – žáci s nejnápáditějším nočním úborem. Všichni jsme se na naši „pyžamovou akci“ velmi těšili a do svých pyžam se nadšeně oblékli ještě před obědem, abychom se v nich ukázali i našim paním kuchařkám. V aule jsme se pak téměř dvě hodiny příjemně bavili a užili si společné zábavy, tance a soutěžení. Vítězové soutěží si odnesli odměny v podobě toaletních potřeb pro jednotlivce a celá oddělení družiny, a všichni pak příjemné zážitky a radost ze společně stráveného času. Za rok se v aule sejdeme v pyžamech určitě zase!!

  • Vyberte rubriku aktualit:
  • Nejnovější příspěvky
  • Archivy