Prosinec ve školní družině

4.1. 2023215x

Prosinec je pro nás každý rok velmi náročným měsícem. Opět jsme se zúčastnili výtvarné soutěže Adventní malování, vyhlášené píseckou Sladovnou, a získali v ní krásné 5. a 10. místo – vítězné obrázky byly k vidění pod píseckým vánočním stromem. Pokračovaly také naše návštěvy Městské knihovny a přivítali jsme rovněž naše kamarády z Domova mládeže, kteří nám připravili zábavné Čertovské odpoledne. Především jsme ale pilně pracovali – vyráběli výrobky na Vánoční jarmark, drobné vánoční dárečky a přáníčka pro rodiče a prarodiče, rádi si užívali sněhové nadílky a členové našeho dramatického kroužku usilovně nacvičovali Vánoční hru, se kterou pak s velkým úspěchem vystoupili na Vánočním koncertu školy. Pracovali jsme s nadšením a těšili se na Vánoce a Ježíška. Ten také všem dětem pod stromek nadělil mnoho pěkných her, hraček a potřeb na výtvarnou, pracovní a sportovní výchovu. Prostě – prosinec, jak má být!

  • Vyberte rubriku aktualit:
  • Nejnovější příspěvky
  • Archivy