Přijímací zkoušky nanečisto

13.3. 2024198x

Přijímací zkoušky na střední školy se už blíží, a proto jsme pro žáky 9. tříd uspořádali již tradiční přijímací zkoušky nanečisto. Konaly se v úterý 12. března v aule školy. Žáci začali s didaktickým testem z matematiky, na který měli vyhrazeno 70 minut. Po přestávce pak 60 minut řešili test z českého jazyka. V aule panovala nervózní, ale odhodlaná atmosféra, žáci si tak mohli vyzkoušet, jak bude probíhat skutečná jednotná přijímací zkouška a jak se při ní asi budou cítit.

Věříme, že tato akce ještě více zkvalitní intenzivní přípravu našich deváťáků, a všem přejeme u jejich první velké zkoušky hodně štěstí a úspěchů.

Mgr. Veronika Pauknerová

Výsledky přijímacích zkoušek nanečisto – 12. 3. 2024:

  • Vyberte rubriku aktualit:
  • Nejnovější příspěvky
  • Archivy