Požární ochrana očima dětí a mládeže

12.6. 202481x

V březnu 2024 vyhlásilo Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska již 50. ročník soutěže Požární ochrana očima dětí a mládeže, jejímž tématem byl Bezpečný dům. Žáci 2. stupně naší školy se zúčastnili její výtvarné části a soupeřili s výtvarníky z okresu Písek v několika kategoriích. V kategorii ZŠ4 slavíme velký úspěch: Ondřej Jestřáb z 9. A obsadil 1. místo a Hynek Hruška z 8. A se umístil na 3. místěSlavnostní vyhlášení okresního kola proběhlo 11. června 2024 v písecké restauraci Olympie, kde hasiči předali zlatým, stříbrným a bronzovým výtvarníkům medaile, diplomy a drobné dárky. Jejich obrázky budou dále bojovat v krajském kole. 

Ondrovi a Hynkovi moc blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

  • Vyberte rubriku aktualit:
  • Nejnovější příspěvky
  • Archivy