Navštívili nás předškoláci z Hradiště

6.3. 2024172x

Ve středu 6. března jsme přivítali skupinu nadšených předškoláků z 11. MŠ – Hradiště. Tito malí zájemci o vzdělání se k nám připojili s plánem podívat se k našim prvňákům.

Už od rána bylo patrné jejich nadšení, když vstupovali do naší školy. Každý z nich se těšil na seznámení se školou, na mnoho dobrodružství a nové zkušenosti. Naše školní prostředí, včetně učitelů, vychovatelek ve školní družině se jim snažilo poskytnout co nejpříjemnější uvítání, a proto jsme se snažili, aby se cítili jako doma.

Pro naše malé hosty jsme připravili program plný her, zábavy a poznávání. Procházka po školních chodbách a návštěva tříd byla jistě jedním z vrcholů jejich pobytu. Dostali tak příležitost si prohlédnout, kde budou někteří z nich trávit mnoho hodin učení a objevování nových věcí.

Nezapomněli jsme ani na setkání s našimi učiteli, kteří se s nimi seznámili a povídali si s nimi o tom, co mohou očekávat ve škole. Díky této interakci se předškoláci mohli ujišťovat, že jsou v dobrých rukou a že je čeká mnoho zajímavých výzev.

Při jejich odchodu jsme jim popřáli hodně štěstí a úspěchů ve škole a doufáme, že se již brzy stanou součástí naší školy.

Těšíme se na děti při Zápisu do 1. tříd, který proběhne 5. a 6. dubna 2024.

Martin Prokop, zástupce ředitele pro I. stupeň

  • Vyberte rubriku aktualit:
  • Nejnovější příspěvky
  • Archivy