McDonald’s Cup 2024

29.4. 2024 (Aktualizováno: 2.5. 2024)172x

Ve dnech 24. a 25. dubna se na píseckém Spartaku konalo okresní kolo celorepublikového meziškolního fotbalového turnaje McDonald’s Cup 2024.

V mladší kategorii 1. – 3. tříd obsadilo naše družstvo výborné 4. místo z 12 týmů. O tento úspěch se zasloužili tito žáci:

Filip Holan – kapitán týmu, Jakub Skála, Karel Kakos, Jan Růžička, Daniel Vácha, Filip Šatava, Lukáš Koutník, Tuan Kiet Nguyen, Kateřina Mikotová, Filip Šimánek a Tobiáš Beniska.

Ve starší kategorii 4. – 5. tříd obsadilo naše družstvo v obrovské konkurenci 16 týmů skvělé 3. místo. O tento úspěch se zasloužili tito žáci:

Tomáš Velek – kapitán týmu, Jindřich Prokop, Tomáš Růžička, Adam Šátava, Petr Krůček, David Šíma, Kristian Fuka, Michal Hloušek, Karel Holubář, Štěpán Houdek a Matyáš Michalec.

Všem žákům děkujeme za skvělou reprezentaci školy!

Martin Prokop