Květen a červen ve školní družině

6.6. 2023 (Aktualizováno: 7.6. 2023)133x

V posledních dvou měsících školního roku jsme s naší školní družinou, pokud nám počasí dovolí, hodně venku – na školním hřišti a zahradě, v lese a oblasti Třech rybníků, na dětských hřištích a v okolních parcích. Poznáváme přírodu, sportujeme, hrajeme různé hry, cvičíme i pracujeme. A když prší, zůstáváme ve školní družině a bavíme se tam. Třeba tím, že recyklujeme různé materiály, ze kterých tvoříme zajímavé koláže nebo drobné užitkové předměty. Hrajeme si, cvičíme, tančíme, zpíváme, čteme si a chystáme se na vystoupení našeho dramatického souboru na Píseckých slavnostech. Přijďte se na nás podívat v pátek 9.6. v 11. 00 na Velké náměstí, kde naši žáci vystoupí na společném představení se sborem 1. st.

  • Vyberte rubriku aktualit:
  • Nejnovější příspěvky
  • Archivy