KF Pohár rozhlasu v Táboře

30.5. 2023247x

Ve čtvrtek 25. 5. proběhlo v Táboře krajské finále atletické soutěže Pohár rozhlasu, do kterého se probojovaly hned tři týmy z naší školy. Pohár rozhlasu se skládá z běhu na 60 m, vytrvalostního běhu (600 m, nebo 800 m), skoku dalekého a vysokého, hodu míčkem, nebo vrhu koulí a štafetového běhu. Ve velké konkurenci deseti nejlepších jihočeských škol a celkového počtu 767 závodníků naše škola vybojovala dokonce dvě prvenství, a to v kategorii mladších a starších žákyň. Starší žáci ve své kategorii skončili na 7. místě s nepříliš velkým bodovým rozdílem od vedoucího družstva. O postupu mladších a starších žákyň na republikové finále rozhodne celkový počet bodů jednotlivých krajů – postupuje pouze 8 nejlepších škol v ČR.

Všem žákům školy gratulujeme, děkujeme za vzornou reprezentaci a držíme palce v případě postupu na republikové finále.

Školu reprezentovali:

mladší žákyně: M. Rodová, S. Velická, M. Hanzalová, K. Říhová, J. Čížková, A. Stará, K. Holubářová, V. Zadražilová a A. Křížková

starší žákyně: K. Nováková, B. Králová, A. Tíková, B. Zachová, M. Humpálová, E. Witkowská, A. Lidová, T. Hermachová, V. Růžičková a E. Lichá

starší žáci: V. Král, D. Kaifer, H. Jonáš, J. Žlábek, R. Volfík, D. Beneš, R. Hanus, L. Hošek, D. Miklas, M. Vojtěšek

  • Vyberte rubriku aktualit:
  • Nejnovější příspěvky
  • Archivy