Den s třídním učitelem

22.12. 2023341x

Poslední školní den v tomto kalendářním roce proběhl na naší škole Den s třídním učitelem. Třídní učitelé a náhradní třídní učitelé si pro své třídy připravili pestrý program. Některé třídy sportovaly, žáci tak měli možnost zahrát si bowling a badminton nebo si zabruslit. Jiné třídy šly do Sladovny, do Prácheňského muzea, do svíčkárny nebo vystoupaly na věž píseckého kostela. Někteří v kuchyňkách připravovali štědrovečerní večeři či uspořádali soutěž o nejlepší perníkový výtvor. Nechyběla ani procházka po píseckých betlémech či vánoční občerstvení v centru města. Ve všech třídách si žáci uspořádali vánoční besídky a předali si u stromečku drobné dárečky. Všichni si tento den moc užili.

  • Vyberte rubriku aktualit:
  • Nejnovější příspěvky
  • Archivy