CELOŠKOLKOVÝ VÝLET NETĚCHOVICE

27.4. 2023302x

V úterý 16. 5. 2023 pojede celá školka na společný výlet do Jihočeského zemědělského muzea v Netěchovicích. Zajištěna je autobusová doprava, odjezd bude v 7:15 z Rokycanovy ulice (pod tratí). Odchod z MŠ bude nejpozději v 7:00 hod. Pro děti bude připravený vzdělávací program na téma „zemědělská zvířata a mléko„. Návrat do MŠ bude na pozdní oběd mezi 11 – 12 hod.

Prosíme všechny rodiče, aby vybavily děti vhodným pohodlným oblečením a obuví (dle předpovědi počasí), funkčním batohem s pitím a malou svačinkou. Svačinu z MŠ přibalíme dětem s sebou. Pokud má některé z dětí potíže s nevolností v dopravních prostředcích, nahlaste to prosím včas vaší paní učitelce. Pokud již někdo ví, že se výletu neúčastní, nahlaste to prosím též na třídě. Děkujeme!

Těšíme se, kolektiv MŠ.

  • Vyberte rubriku aktualit:
  • Nejnovější příspěvky
  • Archivy