Čarodějnické odpoledne ve školní družině

30.4. 2023 (Aktualizováno: 13.5. 2023)235x

V pátek 28.4. odpoledne uspořádala školní družina pro své žáky Čarodějnické odpoledne a navázala tak svým programem na dopolední akci Žákovského parlamentu. Protože nám nepřálo počasí, naše čarodějnické soutěžení a dovádění se odehrálo v prostorách školní družiny, ale více než stovce malých čarodějů a čarodějnic to vůbec nevadilo. Žáci se ve skupinách podle svých odděleních střídali u osmi stanovišť, ve kterých plnili zábavné úkoly. Podle obrázkových bylinkových receptů míchali kouzelné lektvary, hledali zaběhnuté brouky, absolvovali letecký slalom s koštětem, hráli čarodějnické kuželky, vařili kouzelnou polévku, lámali si hlavu nad kvízem znalostí z knížek o Harrym Potterovi, po hmatu poznávali čarodějnické suroviny a procvičovali si paměť u stolu se základními kouzelnickými pomůckami. Vyhrazený čas nám rychle utekl a všichni se celou dobu dobře bavili. Za splněné úkoly sbírali naši soutěžící body a oddělení, které získalo nejvíc bodů získalo zaslouženou odměnu. Na závěr prošli všichni naši malí čarodějové kouzelnou balónkovou bránou, získali sladkou odměnu a zatančili si společně čarodějnický tanec na písničku o naší nejznámější čarodějnici Saxaně.

  • Vyberte rubriku aktualit:
  • Nejnovější příspěvky
  • Archivy