VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ 7. ROČNÍKU LITERÁRNÍ SOUTĚŽE O NEJKRÁSNĚJŠÍ POHÁDKU

15.6. 2023 (Aktualizováno: 20.6. 2023)184x

Ve středu 14. června proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků 7. ročníku literární soutěže O nejkrásnější pohádku. V aule školy jsme přivítali nejen oceněné žáky a žákyně, ale také jejich spolužáky, učitele, rodiče či prarodiče. Předání cen doprovázela malá kulturní vystoupení.

Na začátku zazpíval sbor 1. stupně pod vedením paní učitelky Radky Krištůfkové, poté zahrály žákyně 2. stupně bajku Jak se ruce a nohy učily tancovat, kterou s nimi připravila paní učitelka Ilona Vojtěšková. Na závěr krásně zazpívala Barbora Zachová z 9. A a na kytaru ji doprovodil spolužák Kryštof Karfík.

Velmi nás těší, že se do naší tradiční literární soutěže zapojily i jiné základní školy z Písku a okolí. Všem mladým spisovatelům a spisovatelkám gratulujeme a těšíme se na další ročník.

Výsledková listina

Video z vyhlášení výsledků soutěže: https://youtu.be/pKcy_QAJGOw

  • Vyberte rubriku aktualit:
  • Nejnovější příspěvky
  • Archivy