Vyhlášení výsledků 6. ročníku literární soutěže

30.6. 2022 (Aktualizováno: 16.8. 2022)253x

Ve středu 29. června proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků 6. ročníku literární soutěže O nejkrásnější pohádku. V aule školy jsme přivítali nejen oceněné žáky a žákyně, ale také jejich spolužáky, učitele, rodiče či prarodiče. Předání cen výhercům předcházela malá kulturní vystoupení. Nejprve nádherně zazpívala Barbora Zachová z 8. A, na klavír ji doprovodila paní učitelka Lenka Halamová. Potom zahráli žáci z 5. C Ezopovu bajku Ruce, nohy a břicho, kterou s nimi připravila paní učitelka Ilona Vojtěšková. Na závěr přečetly žákyně z 9. A vítězné práce.

Velmi nás těší, že se do naší tradiční literární soutěže zapojily i jiné základní školy z Písku a okolí. Všem mladým spisovatelům a spisovatelkám gratulujeme.

  • Vyberte rubriku aktualit:
  • Nejnovější příspěvky
  • Archivy