Vánoční výtvarná soutěž & Advent v Písku 2022

6.12. 2022 (Aktualizováno: 13.12. 2022)331x

Písecké Velké náměstí je opět ozdobeno krásným vánočním stromem a u něj jsou jako již tradičně vystaveny nejhezčí obrázky okresní výtvarné soutěže, která je součástí programu Advent v Písku

Soutěž byla určena žákům základních škol, základních uměleckých škol a klientům vybraných zařízení poskytujících služby osobám se zdravotním postižením. Letošní téma bylo vánoční poselství „Milý Ježíšku, …“. Soutěžily stovky obrázků ve třech věkových kategoriích. Do finále odborná porota vyslala 50 obrázků. Naše škola má moc šikovné malířky a malíře a pět obrázků našich žáků zdobí písecké hlavní náměstí.

V kategorii dětí od 6 do 10 let získali 5. místo Sofia Cherkaska z družiny paní vychovatelky Kudweisové a 10. místo Jáchym Landa z družiny paní vychovatelky Zapletalové.

V kategorii dětí od 11 do 16 let  obsadily 2. místo Jasmine Nohejlová z 9.A, 10. místo Eliška Průšová z 9.B a 13. místo Edita Witkowská z 8.C.

Moc blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy!

Soutěžní obrázky 2. stupně si můžete prohlédnout v příloze této zprávy.