Vánoční den s třídním učitelem

9.12. 2022489x

Naše škola je bezpečným místem pro vzdělané, jazykově vybavené, spokojené a motivované žáky, kteří jsou díky kvalitním učitelům individuálně rozvíjeni a připraveni uspět při budoucím studiu i v životě. Vzájemná spolupráce, pomoc a komunikace se pozitivně odráží ve vztazích napříč celou školou.

Na této vizi naší školy se snažíme pracovat, a to od nového školního roku novou aktivitou – dnem s třídním učitelem.

Pátek 18. 11. 2022 strávili žáci jednotlivých tříd se svým třídním učitelem a náhradním třídním učitelem. Společně připravili program pro tento den, který byl opravdu pestrý. Probíhaly hry v komunitním kruhu, vyráběly se výrobky na školní jarmark, sportovalo se. Jiné třídy se vydaly po Kamenech zmizelých, vařily ve školní kuchyňce, zamýšlely se nad osudy našich sousedů na výstavě Post Bellum, soutěžily ve skupinách v orientačním běhu a probíhaly další a další činnosti.

Další takový den nás čeká už zanedlouho těsně před Vánoci 22. 12. 2022.

  • Vyberte rubriku aktualit:
  • Nejnovější příspěvky
  • Archivy