Společné vystoupení školní družiny a Pěveckého sboru 1. stupně na Městské slavnosti

12.6. 2023147x

V pátek 9.6. vystoupili nejmladší členové dramatického souboru školní družiny, pod vedením vychovatelek V. Kudweisové a M. Tarcalové spolu s Pěveckým sborem 1. st., vedeným Mgr. R. Krištůfkovou, na Městské slavnosti Dotkni se Písku. Více než půlhodinový program veselých písniček o zvířátkách naši žáci proložili spojovacími texty na téma různých způsobů trávení letních prázdnin právě ve společnosti zvířátek. Třeba u babičky a dědy na venkově, na safari v Africe, s kamarády u vody, na letním táboře nebo na chatě. Stylově a tematicky oblečení žáci prvních tříd vystoupili beze strachu a studu na hlavním pódiu na Velkém náměstí. Společné vystoupení obou dětských skupin mělo velký úspěch a všichni žáci tak výborně reprezentovali naši školu.

  • Vyberte rubriku aktualit:
  • Nejnovější příspěvky
  • Archivy