Republikové finále McDonalds cup 2022

6.6. 2022 (Aktualizováno: 20.6. 2022)148x

Ve dnech 31.5. – 1.6.2022 se v Teplicích na tamním prvoligovém stadionu na Stínadlech uskutečnilo dlouho očekáváné republikové finále fotbalového turnaje McDonalds cup 2022. V kategorii žáků 1. – 3. tříd jihočeský kraj reprezentovala naše škola. Naši žáci do tohoto závěrečného turnaje postoupili z 1. místa v Krajském finále, které se konalo 13. května v Písku. Ve skupině se náš tým postupně utkal se Základními školami ze Sokolova, Chrudimi a Mladé Boleslavi. Po třech porážkách ve skupině si naši kluci zahráli  o 9. místo, kde nakonec velmi těsně podlehli ZŠ Chrudim 5:4. Celkové 10. místo z 16 týmů je však obrovským úspěchem nejen pro naši školu, město Písek, ale i celý jihočeský kraj.

Naši školu reprezentovali tito žáci: Holubář Karel, Bednarčik Filip, Houdek Štěpán, Prokop Jindřich, Velek Tomáš, Krůček Petr, Růžička Tomáš, Šátava Adam, Šíma David, Fuka Kristián, Hloušek Michal, Holan Filip.

Trenéři: Martin Prokop a Petr Houdek.

  • Vyberte rubriku aktualit:
  • Nejnovější příspěvky
  • Archivy