Poděkování pro Mgr. Jaroslavu Deverovou

29.6. 2023391x

Vážená paní učitelko,

neuvěřitelné se stává skutečností. Pět let uteklo jako voda a naše cesty se budou muset rozdělit. Od Vás převezmeme poslední vysvědčení a otevřeme dveře na druhý stupeň. I my pro Vás máme jedno na oplátku. Jste spravedlivá. Jste přísná, nic nám neodpustíte. Děkujeme také za čas, který jste nám věnovala mimo školu. Máme krásné vzpomínky. Z učitelky se mávnutím proutku stala kamarádka. Volné dny celá třída trávila na kolech, pouštěním draků, návštěvou bazénu, pěší túrou, koulovačkou na poli, sáňkováním, návštěvou památek, stanováním, jízdou na raftech, tvořením, návštěvou hradů a zámků …. prostě sen. Bylo to s Vámi boží. Děkujeme!

Vaše 5.C

Třída 5.C se rozloučila s třídní učitelkou Mgr. Jaroslavou Deverovou stylově na vodě. Od pátku do neděle. Uteklo to jako krásných 5 let. Děkujeme za naše děti, na které jste si vždycky udělala čas a nikdy to s nimi nevzdávala. Jste opravdu oddaná svému poslání. Úžasná a fenomenální učitelka. Děkujeme, za vše, co jste pro nás udělala. Máme Vás rádi, přejeme hlavně zdraví a šikovné prvňáčky …..  

Rodiče z 5.C

  • Vyberte rubriku aktualit:
  • Nejnovější příspěvky
  • Archivy