Oslava MDD – Pohádkové odpoledne ve školní družině

1.6. 2023 (Aktualizováno: 13.6. 2023)156x

U příležitosti oslav MDD navštívili ve čtvrtek 1.6. školní družinu naši starší kamarádi z Domova mládeže v Budějovické ulici se zábavným pohádkovým programem. Opět po roce jsme se mohli setkat s Červenou Karkulkou a myslivcem, Popelkou, Sněhurkou, králem, čertem, vodníkem, princeznami, Rákosníčkem i Pipi – Dlouhou punčochou a dalšími pohádkovými postavami, a s jejich zajímavými a veselými soutěžemi. Naši malí žáci tak mohli na celkem 18 stanovištích měřit síly v dovednostních, vědomostních i sportovních soutěžích a procvičit si svou paměť, obratnost i zručnost. Na školním hřišti jsme tak mohli vidět závody v pytlích, hod na cíl i do dálky, lovení rybek, přenášení kelímků s vodou, soutěž v třídění ponožek či navlékání korálků, a také hádání a hledání odpovědí na záludné otázky a další soutěže. Za každou splněnou disciplínu žáci získali razítko do speciální kartičky a ve školní družině pak drobnou odměnu. Počasí nám přálo, nálada byla vynikající a po závěrečné společné písničce na rozloučenou, se ze školního hřiště, kde se celá akce konala, nikomu nechtělo domů. Děkujeme žákům z Domova mládeže a jejich vychovatelům za přípravu téměř dvouhodinového zábavného programu a milé a kamarádské chování k našim žákům. Všichni jsme si letošní Pohádkové odpoledne moc užili a už teď se těšíme na příští rok!

  • Vyberte rubriku aktualit:
  • Nejnovější příspěvky
  • Archivy