Okresní kolo přespolního běhu

12.10. 2022 (Aktualizováno: 18.10. 2022)339x

V pátek 7.10.2022 se uskutečnilo okresní kolo v přespolním běhu na Hradišti. Jedná se o soutěž ve vytrvalostním běhu pro žáky základních a středních škol. Žáci naší školy startovali ve všech věkových kategoriích. Největšího úspěchu dosáhlo družstvo dívek, které zvítězilo v kategorii mladších žákyň a kvalifikovalo se tak na krajské kolo do Jindřichova Hradce. Děvčata soutěžila ve složení: Julie Čížková (6.A), Sofie Velická (7.B), Viktorie Zemanová (6.A), Barbora Coufalová (7.A), Josefína Hesounová (6.A), Tereza Wimmerová (6.C).

Ostatní družstva naší školy shodně obsadila ve svých kategoriích bronzové pozice.

Mladší žáci: Radim Špeta (6.A), Josef Pablo Sicher (7.A), Vítězslav Baďura (7.A), Samuel Pajma (7.B), Zdeněk Lískovec (7.A), Ondřej Lukáš (6.C)

Starší žákyně: Tereza Hermachová (9.B), Witkowská Edita (8.C), Barbora Králová (9.C ), Kricklová Jolana (8.A), Veličková Markéta (9.C), Zachová Barbora (9.A)

Starší žáci: Matouš Vojtěšek (8.A), Jonáš Hnyk (9.A), David Kaifer (9.A), Matěj Lojík (9.B), David Lajta (8.B), Marek Ramajzl (8.B)

Děkujeme žákům za reprezentaci školy a držíme děvčatům palce v krajském kole.

  • Vyberte rubriku aktualit:
  • Nejnovější příspěvky
  • Archivy