Multikulturní příměstský tábor

15.8. 2022 (Aktualizováno: 1.9. 2022)220x

Od 8. 8. do 12. 8. 2022 se na naší škole konal multikulturní příměstský tábor. Vyjma dvou českých vedoucích se na táboře nacházeli účastníci z Alžíru, Mongolska a Ukrajiny. Společně jsme především pilovali český jazyk. Češtině jsme se věnovali v rozličných formách – vyprávění, popisování, čtení či vyplňování zajímavých cvičení. V době prázdnin jsme se ale také samozřejmě bavili. Navštívili jsme Lezecké centrum LezeTop Písek, Krokodýlí  ZOO v Protivíně a muzeum Království času též v Protivíně.  Vyráběli jsme batikovaný šátek, auto poháněné vzduchem, budík s hodinkami, které jsme dostali v Království času, a malovali jsme na kamínky.

Všem účastníkům děkujeme za skvělou spolupráci.

Akce byla hrazena z projektu „Inkluzivní vzdělávání pro školy zřízené městem Písek“.

  • Vyberte rubriku aktualit:
  • Nejnovější příspěvky
  • Archivy