Listopad ve školní družině

3.12. 2022 (Aktualizováno: 13.12. 2022)181x

V listopadu jsme ve školní družině uspořádali Bramborovou olympiádu i projektový den – Den s tancem. Ve všech odděleních jsme malovali obrázky na výtvarnou soutěž Adventní malování. Získali jsme krásné 5. a 10. místo v nejmladší věkové kategorii (obrázky můžete vidět na Velkém náměstí pod píseckým vánočním stromem). Také jsme vyráběli výrobky na školní Vánoční jarmark a družinový dramatický kroužek již pilně nacvičoval Vánoční hru, se kterou vystoupí na Vánočním koncertu školy. Navštívili jsme rovněž Městskou knihovnu a zúčastnili se zde autorského čtení a doprovodného programu k nové dětské knize Létající autíčko Vik. A jako vždy jsme denně vyráželi ven do přírody, sportovali a dobře se bavili!

Družina listopadová

  • Vyberte rubriku aktualit:
  • Nejnovější příspěvky
  • Archivy