Leden ve školní družině

6.2. 2023 (Aktualizováno: 7.2. 2023)141x

V lednu nás všechny překvapilo poměrně teplé počasí a my jen marně vyhlíželi pořádnou sněhovou nadílku, a proto jsme nemohli vyrazit za sněhovou zábavou na kopec. Trochu sněhu jsme ale občas našli, a stihli tak postavit alespoň malé sněhuláky a domečky pro lesní skřítky. Užili jsme si ale každodenních společných vycházek do okolí školy (do lesa, na dětská hřiště i do parku), hráli si na školní zahradě a sportovali na hřišti. Ve svých odděleních jsme si užívali her a hraček, které jsme dostali pod stromeček. Malovali, vyráběli, hráli si, soutěžili v různých zábavných soutěžích, četli a také se chystali na naši velkou Pyžamovou party. Ta úspěšně proběhla 27. ledna. V lednu jsme se zkrátka měli fajn a těšíme se, co nám přinese únor. Snad už konečně nasněží – naše sněhové lopaty („sjezdíky“) se ho už nemohou dočkat, stejně, jako my. První únorová novinka ale už je tu. Paní vychovatelka Mgr. Štěpánka Troubilová z organizačních důvodů přešla na pozici učitelky 1. st. a po dobu dvou měsíců ji u nás zastupuje naše bývalá kolegyně Nataša Altmanová.

  • Vyberte rubriku aktualit:
  • Nejnovější příspěvky
  • Archivy