Krajské finále – McDonald´s cup 2022

13.5. 2022 (Aktualizováno: 20.6. 2022)280x

V pátek 13. května proběhlo v Písku v areálu FC Písek krajské finále celorepublikového fotbalového turnaje McDonald´s cup 2022, kam se probojovali naši žáci v kategorii 1. – 3. tříd. I když mnozí považují toto datum za smolné, našim klukům přineslo veliké štěstí, neboť krajské finále vyhráli. V kategorii B, 4. – 5. tříd naši kluci obsadili v obrovské konkurenci vynikající 4. místo. Naši malí vítězové se však svým vítězstvím probojovali do celostátního republikového finále tohoto turnaje, které se uskuteční 31. května a 1. června v Teplicích. Martin Prokop

Kategorie A: Holubář Karel, Bednarčik Filip, Houdek Štěpán, Prokop Jindřich, Velek Tomáš, Krůček Petr, Růžička Tomáš, Šátava Adam, Šíma David, Fuka Kristián, Hloušek Michal (brankář), Filip Holan.

Kategorie B: Picka Ondřej, Novotný Jakub, Votýpka Ondřej, Bouška Šimon, Král Šimon, Novotný Štěpán, Houdek František, Tichava Matyáš, Šatava Kryštof (brankář), Víta Tadeáš, Hubáček Luboš.

Mgr. Martin Prokop

  • Vyberte rubriku aktualit:
  • Nejnovější příspěvky
  • Archivy