Karneval školní družiny

5.3. 2023188x

V pátek 3. března pořádala školní družina svůj tradiční Velký celodružinový karneval. Na 160 jejích žáků v krásných a nápaditých kostýmech se sešlo ve školní aule, aby si společně zatančili, utkali v zábavných tanečních soutěžích a získali některou ze zajímavých cen karnevalové tomboly. Nejprve se všechny masky navzájem představily při úvodní přehlídce a pak už následovala veselá zábava. V jejím závěru, kromě tomboly, proběhlo i vyhodnocení nejoriginálnějšího kostýmu a ocenění těch nejlepších. Akci moderovala paní vychovatelka Monika Tarcalová, o hudbu se postarali naši starší kamarádi z druhého stupně – Adrián a Radek a o výzdobu auly společně nejstarší žáci ranní družiny. Náš karneval se všem moc líbil a litovali jsme jen jediného – že čas, který jsme na něj měli vymezený, opět tak rychle utekl.

  • Vyberte rubriku aktualit:
  • Nejnovější příspěvky
  • Archivy