Druhé pohádkové nocování ve školní družině

16.4. 2023139x

Z pátku 14. na sobotu 15.4. nocovali ve školní družině žáci našich dalších dvou oddělení. Stejně jako malí družinoví nocležníci, kteří pohádkovou noc absolvovali poslední březnový den, si také oni připomněli pohádky H. Ch. Andersena, a na vlastní kůži si vyzkoušeli role a pocity hlavních postav jeho nejznámějších pohádek. Jako Malá mořská víla si vyzkoušeli chůzi po různých površích, jako Cínový vojáček „proplouvali nebezpečnými vodami“ školních schodišť, převyprávěli a zahráli pohádku o Ošklivém káčátku, vyzkoušeli si ležení na hrášku, stejně jako princezna ze stejnojmenné pohádky a jako Malenka hledali na louce malé pomocníky ze zvířecí říše. Hlavně ale zažili společné večerní a noční družinové dobrodružství a prokázali hodně odvahy a statečnosti – vždyť někteří z nich spali mimo domov úplně poprvé! Druhý den ráno byli všichni odměněni pamětním odznakem a plni dojmů se těšili domů, aby o svém družinovém nocování vyprávěli rodičům. …….A třetí kolo spaní v naší školní družině se právě chystá……

  • Vyberte rubriku aktualit:
  • Nejnovější příspěvky
  • Archivy