Březen ve školní družině

11.4. 2024100x

Tento měsíc byl v družině plný jarního tvoření a také velké radosti z přicházejících slunečných dnů. Děti se připravovaly na Velikonoce, malovaly vajíčka, sázely osení a čočku. Vznikla spousta krásných obrázků různých kytiček a dalších jarních motivů. Starší děti si mohly vyzkoušet práci na šicím stroji a s chutí se pustily i do háčkování. Někteří naši prvňáčkové si užili nocování ve školní družině.  

Také pobyt venku byl pro děti velkou radostí.  Společně jsme sledovali, jak příroda rozkvétá,  všechny nás těšilo teplé jarní počasí.  

V tomto měsíci nás potěšily děti z 13. MŠ, které vystoupily v aule školy s pohádkou O dvanácti měsíčkách. Představení se nám moc líbilo. Během měsíce se do naší družiny přišli podívat budoucí prvňáčkové z několika mateřských školek. Těšíme se, až se s nimi v příštím školním roce budeme potkávat.  

  • Vyberte rubriku aktualit:
  • Nejnovější příspěvky
  • Archivy