Krajské kolo ve florbalu

25.1. 2023111x

V úterý 17. ledna se ve sportovní hale v Milevsku odehrálo krajské kolo ZŠ ve florbalu pro dívky z 1. stupně. Ve vzájemných zápasech se utkali vítězové okresních kol a nutno říct, že zápasy to byly více než vyrovnané. Dívky z naší školy dokázaly čtyři zápasy vyhrát, jednou remizovaly a jedno utkání prohrály. Prvenství na turnaji zaručující postup do republikového finále jim uteklo pouze proto, že měly celkové skóre o jeden gól horší než vítězná škola z českokrumlovského okresu. Naše holky tedy obsadily skvělé druhé místo.

Naši školu reprezentovaly:

Marcela Džavatova ze 3.A

Vanesa Drtinová ze 3.C

Tereza Volfová a Julie Rothbauerová ze 4.A

Veronika Holanová ze 4.B

Karolína Krejčová ze 4.C

Sandra Havlenová, Sára Beranová a Barbora Lidová z 5.A

Anna Krasnokutská a Michaela Ptáčková z 5.C

  • Vyberte rubriku aktualit:
  • Nejnovější příspěvky
  • Archivy