Krajské finále v házené dívek

11.4. 2023134x

V úterý 28. 3. 2022 se uskutečnilo ve Strakonicích Krajské finále v házené dívek. Našim děvčatům se nejdříve podařilo vyhrát oba zápasy ve skupině a postoupit do semifinále, kde si děvčata poměrně přesvědčivě poradila s družstvem ZŠ T. G. Masaryka Milevsko. Ve finále se potom děvčata utkala s družstvem domácích ZŠ F.L. Čelakovského Strakonice. Byl to velmi vyrovnaný a napínavý zápas, který musely rozhodnut až sedmimetrové hody. Naše děvčata v nich byla úspěšnější a zaslouženě zvítězila. Zajistila si tím právo postupu na republikové finále.

Složení: Vichrová Emma (7.A), Říhová Karolína (7.B), Tomanová Barbora, Ptáčková Anna (7.D), Holubářová Karolína, Moravcová Karolína, Zemanová Viktorie (6.A), Kulakowská Alicja (6.B), Mucha Dorota Helena (6.C), Havlenová Sandra, Lidová Barbora (5.A), Krasnokutská Anna, Bolková Natálie Marie (5.C)

Děkujeme děvčatům za reprezentaci školy a držíme palce v republikovém finále.

  • Vyberte rubriku aktualit:
  • Nejnovější příspěvky
  • Archivy