Halloweenská párty ve školní družině

13.11. 2023138x

V pátek dne 3. 11. proběhla celodružinová akce Halloweenská párty. Protože stejný den byl vyhlášen také jako kostýmový, mohli jsme různé příšery a strašidla potkávat na chodbě školy již od samého rána. Po vyučování se družiny zaplnily čaroději a čarodějnicemi, upíry, kostlivci, dýněmi a dalšími zvláštními zjeveními. Všechna tato stvoření se vydala společně do auly školy, kde je čekala spousta zábavy a tance. Nejprve se každé oddělení družiny v rytmu hudby prošlo po sále, abychom si všichni mohli prohlédnout úžasné kostýmy.  A potom začal samotný strašidelný rej. Do auly vtrhla víla Lucifína  a všechny strašidla roztančila. Některá strašidýlka se nám také předvedla na pódiu.   

Vyvrcholením celé akce bylo vyhlášení nejlepších kostýmů. Pro porotu to byla velmi nelehká situace, všechny kostýmy byly opravdu povedené.  

Věříme, že Halloweenskou párty si užila všechna strašidla. 

  • Vyberte rubriku aktualit:
  • Nejnovější příspěvky
  • Archivy