Dívky vyhrály okresní kolo Čeps Cupu

19.12. 2022195x

V úterý 6. prosince a následně 13. prosince se v písecké obloukové hale odehrálo okresní kolo florbalového turnaje Čeps Cup. Turnaj je určený pro žáky 1. stupně ZŠ. Chlapcům z naší školy se příliš nedařilo. Několik smolných porážek o gól znamenalo konečné 6. místo.

Naši školu reprezentovali:

David Šíma, Petr Krůček, Matěj Lískovec a Matyáš Kabourek ze 4.A

Vojtěch Leskovec a Jonáš Beniska ze 4.B

Vincent Vítů ze 4.C

Ondřej Hlaváček a Aleš Filipský z 5.A

Jonáš Pangrác z 5.B

O týden později porovnaly svoje florbalové umění dívky. V konkurenci dvou škol z píseckého okresu, dvou ze strakonického a jedné z prachatického okresu nepoznaly hořkost porážky a s celkovým skóre 14:4 postoupily z 1. místa do krajského kola.

Naši školu reprezentovaly:

Marcela Džavatova ze 3.A

Tereza Volfová a Julie Rothbauerová ze 4.A

Veronika Holanová ze 4.B

Karolína Krejčová ze 4.C

Sandra Havlenová, Sára Beranová a Barbora Lidová z 5.A

Michaela Ptáčková, Anna Krasnokutská a Anna Paterová z 5.C

  • Vyberte rubriku aktualit:
  • Nejnovější příspěvky
  • Archivy